Novinky

Kombinovaná postýlka - dětský pokoj na 2m2

Pusťte si video, které Vás seznámí s možnostmi, které nabízí promyšlená konstrukce kombinované postýlky.

Pro novorozence představuje kombinovaná postýlka faktum celý dětský pokoj na několika metrech. Později, jak dítě roste, nastavíte výšku roštu v postýlce, vysadíte 3 příčky z přední mřížky. 

Navštivte nás na For Babies 2021

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze Letňanech, který se koná od 21. do 24. října 2021. Rozsáhlou expozici dětských pokojíčků a nábytku Faktum naleznete v hale 2, stánek B13. A novinky opět nechybí!

Zjistit víc

Nová kombi postýlka 90x200 cm

Velmi úspěšný koncept kombi postýlky vedl Faktum k vývoji postýlky, která může být využívána i v dospělosti. Spodní část je tvořena plnohodnotnou postelí 90x200 cm.

Číst dál

Pozvání na For Babies 2019

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze Letňanech, který se koná od 17. do 20. října 2019. Rozsáhlou expozici dětských pokojíčků a nábytku Faktum naleznete v hale 1, stánek č.1E12. A novinky nebudou chybět!

Zjistit víc

Test dětských židliček 2019

Spotřebitelský časopis D-test ve svém čísle 4/2019 zveřejnil test dětských židliček. Z 22 židliček v testu 4 získaly hodnocení velmi dobrá, 14 dobrá a 4 testem neprošly. Naše židlička Faktum Abigel získala hodnocení dobrá a současně byla vyhodnocena jako výhodný nákup.

V testu byla dobře hodnocena bezpečnost židličky 70% což je hodnota, kterou žádná jiná židlička v testu nepřekonala. Také v odolnosti získala hodnocení dobře se 70% a žádná jiná židlička v testu nebyla lepší. Vysoce byla hodnocena její nízká hmotnost (druhá nejlehčí v testu) i to že se snadno přenáší, skladuje a čistí. Takto vysoké hodnocení praktických vlastností mělo v testu jen dalších 11, většinou mnohem dražších, židliček.

A na závěr citát z D-Testu:"Jako výhodný nákup jsme označili Faktum Abigel (dobře,1800 Kč). Židlička si vedla napříč všemi zkouškami dobře a přitom ji pořídíte zhruba o polovinu levněji než modely na prvních příčkách."

Škoda že se v testu nezohlednil také vzhled židličky, vždyť kromě služby by také měla vypadat k světu.

Více informací o židličce Faktum Abigel najdete zde....

Pozvání na For Kids 2019

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids v Praze Letňanech, který se koná od 4. do 7. dubna 2019. Zvětšenou expozici dětských pokojíčků a nábytku Faktum naleznete v hale 1, stánek č.1D2. A jaké novinky v ní naleznete?

Zjistit víc

Pozvání na Pro dítě 2019

Srdečně Vás zveme na veletrh Pro dítě v Brně, který se koná od 14. do 17. března 2019. Dvojnásobně velkou expozici dětských pokojíčků Faktum naleznete v pavilonu G2, stánek č.049. A jaké novinky v ní naleznete?

Zjistit víc

Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá