Pozvání na For Babies 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze-Letňanech, který se koná od 25. do 28. října 2018. Expozici dětských pokojíčků Faktum naleznete v hale 1, stánek č.1B14. Co v expozici naleznete?

Základem nabídky i expozice jsou kombinované postýlky, které se promyšleně přizpůsobí rostoucímu dítěti i rostoucí rodině. Tak jak se mění potřeby dítěte s jeho vývojem, s příchodem dalšího dítěte se mění i potřeby celé rodiny. Kombi postýlky nabízejí možnost změny použití i další rozšíření. Rádi Vám to na veletrhu předvedeme.

Nabídku dětských pokojíčků Faktum obohatila nová modelová řada Colette dostupná v provedení Vital White, Relax Grey a Anthracite Civilian. Velmi oblíbená modelová řada Alda s posuvnými dveřmi získala čtyři varianty povrchu Ice Glossy, Grey Silk, Classic a Multi Modal. Redesign řady Kamilla zatraktivnil její skandinávský design. Nově je k dispozici v provedení Toscana a Polar. Po úspěchu na jarních veletrzích rozšířil Faktum nabídku barev modelové řady Emily z mentolové Menta také na pudrově růžovou a Skyblue. Přibyla i varianta s bukovým dekorem povrchu.

Organizační podrobnosti veletrhu For Babies naleznete zde...

Děkujeme za hodnocení
Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá