Realizace

Realizace dětských pokojíčků Faktum

Co je to kombi postýlka

Kombi postýlka je snad nejpromyšlenější kousek dětského nábytku vůbec. Je to dětský pokoj na 2m2. Základem kombi postýlky je velká postel 180 x 80 cm, pod kterou se nachází úložný prostor ve dvou zásuvkách. Na této posteli stojí postýlka 70 x120 cm a přebalovací komoda se zásuvkami.

Číst dál

O dětských postýlkách Faktum

Je mnoho okamžiků radosti, které svým rodičům přinášejí miminka. A jednim z nejsilnějších je pohled na klidně spícího novorozence. Co všechno se nám přitom honí hlavou! A všechno to začíná mnohem dříve, ve chvílích kdy rodiče vybírají svému dítěti postýlku.

Číst dál

Katalog nábytku Faktum 2019

Stáhněte si kompletní katalog dětského nábytku Faktum, rozdělený do 3 částí. Nábytek je již možné objednat, novinky v nabídce budou postupně k dispozici. Alda Ice Glossy, Alda Grey, Kamilla Toscana, Kamilla Polar, Colette Antracit, Colette Grey, Collete White, Mia PopUp a Mia Sonoma objednávejte ihned výroba již běží. Nemo White, Nemo Caravelle, Emily Menta, Emily Powder, Emily Skyblue, Emilly Beech, Eloise, Eco Line objednávejte ihned, dodací termín je od ledna 2019.

Titulní strana katalogu dětského nábytku Faktum

Velkost první části je cca 4,7Mb.

Druhá část katalogu dětského nábytku Faktum

Velkost druhé části je cca 5,8Mb.

Třetí část katalogu dětského nábytku Faktum

Velkost třetí části je cca 7,7Mb.

O nábytku Faktum

Od roku 1994 vyrábí v maďarském Szegedu firma Faktum kvalitní dětské pokojíčky. Všechny nabízejí neotřelý design i dostatek prostoru pro Vaše dítě, pro jeho hračky i pro věcičky potřebné k péči o něj. Kvalita a promyšlená konstrukce umožňuje, abyste je používali mnohem déle, než jste si původně mysleli. Jsou bezpečné, vyrobené z nezávadných materiálů, bez ostrých hran.

Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá