O dětských postýlkách Faktum

Je mnoho okamžiků radosti, které svým rodičům přinášejí miminka. A jednim z nejsilnějších je pohled na klidně spícího novorozence. Co všechno se nám přitom honí hlavou! A všechno to začíná mnohem dříve, ve chvílích kdy rodiče vybírají svému dítěti postýlku.

Ideální miminko stále spí, jednou za 2-3 hodiny se nakojí a zase spí. Poloha vleže nejlépe vyhovuje jeho doposud nezpevněné kostře. Po většinu doby je tak v prvních třech měsících života ve své postýlce. Proto je tak důležité, aby jeho postýlka byla navržena a vyrobena pečlivě a poctivě, s hlubokou znalostí jeho potřeb, vhodných materiálů i nejmodernějších postupů, garantujících vyslednou kvalitu. Zpočátku, když se ještě příliš nepohybuje, budete mít rošt postýlky v nejvyšší úrovni. K dítěti se tak nebudete muset příliš ohýbat. A v noci je na kojení snadno vytáhnete. Ve chvíli, kdy se začne otáčet ze zad na bříško, posunete rošt do střední polohy. A když už se bude stavět na nožičky, nastavíte polohu nejnižší. Všechny postýlky Faktum jsou vybaveny touto možností nastavení.

Postýlka Faktum s vyjimatelnými příčkami

Jedna bočnice všech postýlek Faktum je vybavena třemi vyjimatelnými příčkami. Tyto příčky jsou označené a jejich vyjmutím umožníte dítěti samostatný pohyb z postýlky a do postýlky. Bočnice a rošt postýlky jsou vyrobeny z masivu, proto jsou pevnější a nosnost roštu postýlky je 25kg. 

Na výběr máte také ochranou plastovou lištu, která kryje horní hranu šprušlové bočnice. Když dítěti rostou zuby kouše do všeho. Pomáhá si tak od bolesti, která jejich prořezávání doprovází. Když je to v období, kdy samo stojí v postýlce, slouží mu horní hrana jako jedno velké kousátko.

Děkujeme za hodnocení
Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá