Pozvání na For Babies 2019

Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies v Praze Letňanech, který se koná od 17. do 20. října 2019. Rozsáhlou expozici dětských pokojíčků a nábytku Faktum naleznete v hale 1, stánek č.1E12. A novinky nebudou chybět!

Obliba kombi postýlek Makaó, Mia, Poppi a Alda vedla Faktum k vytvoření zcela nové kombi postýlky, jejiž základ je tvořen budoucí postelí 90x200 cm. Její využití  se tak stává trvalé, až do dospělosti dítěte. Nabídka kombi postýlek nově osloví i ty rodiče, kteří uvažují v horizontu delší budoucnosti. Stejně jako dříve se však promyšleně přizpůsobí rostoucímu dítěti i rostoucí rodině. Tak jak se mění potřeby dítěte s jeho vývojem, s příchodem dalšího dítěte se mění i potřeby celé rodiny. Kombi postýlky nabízejí možnost změny použití i další rozšíření. Rádi Vám to na veletrhu předvedeme.

Nabídku dětských pokojíčků Faktum na podzim obohatilo několik nových modelových řad. Od svého uvedení na trh již stačily získat velký zájem rodičů. I v expozici je budete moci vidět a důkladně si vyzkoušet. Colette dostupná v provedení Vital White, Relax Grey a Anthracite, Alda s posuvnými dveřmi a třemi variantami povrchu ve vysokém lesku Ice Glossy, Grey Silk a Classic, Emily v pastelových barvách a Nemó Caravelle s prostornou zásuvkovou komodou.

V české premiéře vystavíme dětské pokoje uvedené před měsícem na výstavě Kind & Jungend v Německu.

Neváhejte proto, a pokud plánujete nákup postýlky nebo celého dětského pokoje, navštivte naši expozici, poraďte se s našimi odborníky a využijte výhodných veletržních nabídek. Více organizačních informací naleznete na webu veletrhu. Stačí jen klik...

Děkujeme za hodnocení
Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá