Pozvání na Pro dítě 2019

Srdečně Vás zveme na veletrh Pro dítě v Brně, který se koná od 14. do 17. března 2019. Dvojnásobně velkou expozici dětských pokojíčků Faktum naleznete v pavilonu G2, stánek č.049. A jaké novinky v ní naleznete?

Velmi oblíbené kombi postýlky Makaó a Mia jsou významě vylepšeny. Zůstávají tak novým základem nabídky a jsou základem veletržní expozice. Stejně jako dříve se však promyšleně přizpůsobí rostoucímu dítěti i rostoucí rodině. Tak jak se mění potřeby dítěte s jeho vývojem, s příchodem dalšího dítěte se mění i potřeby celé rodiny. Kombi postýlky nabízejí možnost změny použití i další rozšíření. Rádi Vám to na veletrhu předvedeme.

Nabídku dětských pokojíčků Faktum na podzim obohatilo několik nových modelových řad. Od svého uvedení na trh již stačily získat velký zájem rodičů. I v expozici je budete moci vidět a důkladně si vyzkoušet. Colette dostupná v provedení Vital White, Relax Grey a Anthracite, Alda s posuvnými dveřmi a třemi variantami povrchu ve vysokém lesku Ice Glossy, Grey Silk a Classic, Kamilla Toscana a Kamilla Polar. A po úspěchu na loňských jarních veletrzích rozšířil Faktum nabídku barev modelové řady Emily z mentolové Menta také na pudrově růžovou a Skyblue. Přibyla i varianta s bukovým dekorem povrchu.

V premiéře vystavíme dětské pokoje Eco Line, Nemó Caravelle.

Neváhejte proto, a pokud plánujete nákup, navštivte naši expozici, poraďte se s našimi odborníky a využijte výhodných veletržních nabídek. Více organizačních informací naleznete na webu veletrhu. Stačí jen klik...

Děkujeme za hodnocení
Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá