No image set
No image set No image set No image set

Kombi postýlka Oxford 90x200 cm

Splněný sen rodičů - kombinovaná postýlka s přebalovacím pultem a úložným prostorem, ze které se později vytvoří klasická postel 90x200 cm. Využijete od narození až do dospělosti.

Pokud se vám zdá kombinovaná postýlka Oxford na první pohled robustní, tak je to pravda. Vždyť na 2 metrech máte vše, co bude na spaní, a zpočátku i na péči, Vaše dítě potřebovat od narození až do dospělosti. Co jinde zabírá celý pokoj – postýlku i přebalovací komodu, úložné prostory. Toto inteligentní řešení doporučujeme pro každého, kdo šetří místo i svoji peněženku. Univerzálnost sestavy tkví v její rozložitelnosti na jednotlivé kusy nábytku.

  • Tlakově ovládané šuplíky u komody i u obou zásuvek pod postelí
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky.
  • Materiál: laminovaná dřevotřísková deska, bílá a béžová (Capuccino) barva
  • Čelní bočnice postýlky je opatřena 3 odnímatelnými šprušlemi, aby dítě mohlo, když povyroste, samo z postýlky vylézat.
  • Rošt postýlky se může nastavit do 3 poloh: 265, 422 a 612 mm nad podlahou.
  • Jednu čelní stranu kombi postýlky tvoří tří zásuvková přebalovací komoda, v zadní části má poličkovou skříň, později využitelnou jako noční stolek.
  • Pod kombi postýlkou nebo válendou jsou další dvě prostorné zásuvky.
  • Bočnice a rošt z masívu.

Později se může postýlka přestavět na válendu o rozměrech 200 x 90 cm (se 2 kontejnery) a na psací stůl (š. 144 cm, hl. 80 cm, v. 74 cm).

Nebo postýlku můžete rozdělat na 3 samostatné prvky: dětská postýlka o vnitřním rozměru 140 x 70 cm, na malou skříňku (š. 55cm, hl. 80 cm, výška 74cm) a na válendu o rozměrech 200 x 90 cm.

Detailnější popis možností použití kombi postýlky najdete na stránce, která je jim věnovaná. Stačí kliknout.

Rozměry: 204 x 95 x 100 cm (šířka / hloubka / výška)
Vnitřní rozměry postýlky: 140 x 70 cm

Líbí se Vám a zajímá Vás dostupnost nebo cena? Stačí jen kliknout.

Chcete se na něco zeptat?
2000 znaků zbývá